Aura nie była zbyt sprzyjająca – za to pogody ducha nie zabrakło. Czerwiec przywitał nas deszczem, a my przywitaliśmy czerwiec biegiem. 1 czerwca w Parku Żeromskiego w Szczecinie odbył się Bieg o Puchar Prezesa Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Morskiej, któremu towarzyszyła zbiórka dla Marty.

 

Na dystansie 3000 m w kategorii pracownic Uczelni zwyciężyła Ewelina Kostecka, drugie miejsce zajęła Klaudia Arnak. Najszybsi w kategorii pracowników okazali się: Jarosław Artyszuk, Tomasz Pluta i Marcin Szymczak.

Najszybsze studentki to Nikola Nikuszak, Karolina Dembowska i Renata Yanusik, a na podium w kategorii studentów stanęli: Emil Zieliński, Damian Zientara i Michał Górniesiewicz.

W kategorii drużynowej – sztafeta 4 X 1 okrążenie – miejsce I to Beata Guziewicz, Jarosław Artyszuk, Tomasz Pluta i Artur Tomaszkiewicz, miejsce II: Agata Dobrzańska, Klaudia Jacewicz, Weronika Cempa i Róża Bagińska, a na III miejscu podium stanęli: Radosław Gordon, Małgorzata Cibor, Aleksander Nowak, Natalia Peszczyńska.

Jak widać na zdjęciach z fanpage’a AZS Politechniki Morskiej http://www.facebook.com/azs.pm.szczecin pomimo parasoli nad głowami zabawa była przednia. Puchary i nagrody wręczyła Prezes Klubu Uczelnianego AZS Agnieszka Deja a my raz jeszcze gratulujemy – i to nie tylko najlepszym, lecz wszystkim uczestnikom biegów!